levy.jpg

sleva3procenta.jpg

 

fb.jpg

Archiv novinek

Jak se vyrábí zahradní sekačky? Jak se vyrábí zahradní sekačky?

Zajímá Vás, jak se vyrábí zahradní sekačky? Podívejte se na zajímavé video, kde se vše dozvíte! Kvalitní a odolné zahradní sekačky s precizní výrobou zakoupíte samozřejmě i v našem e-shopu.

Zahradní grily pro pohodové grilování Zahradní grily pro pohodové grilování

Počasí se nám konečně vybírá a přichází teplé letní večery, které můžete trávit někde venku. Nechcete-li trmácet cestu někam na restaurační zahrádku, ale jen si příjemně popovídat s přáteli na Vaší zahradě, nebo uspořádat pořádnou party plnou skvělého jídla, je zahradní gril pro Vás to pravé! Zahradní grily jsou dnes již běžným vybavením zahrady. Můžete si na nich připravit výborný šťavnatý steak, ugrilovat zeleninu i ovoce nebo připravit nějaké speciality, jako třeba ryby na různé způsoby. Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky kvalitních zahradních grilů, abyste si užili léto plné pohody a dobrého jídla! 

Spustili jsme nový e-shop! Spustili jsme nový e-shop!

V rámci zkvalitnění služeb pro naše zákazníky jsme připravili nový e-shop zaměřený na prodej zahradní techniky a dalšího zahradního vybavení. U nás si vyberete, pokud scháníte zahradní nábytek, saunu či skleník. . V naší nabídce naleznete více než 4 000 produktů pro Váš dům a především zahradu. Nabízíme i náhradní díly pro prodávané stroje a zahradní mechaniku. Prioritou je pro nás kvalitní péče o naše zákazníky a z toho důvodu poskytujeme profesionální poradenství, kvalitní servis a širokou nabídku náhradních dílů.