Ponorné čerpadlo Drainer 400 - 7

Ponorné čerpadlo Drainer 400 - 7

Ponorné čerpadlo Drainer 400 - 7

- zabudovaný hladinový spínač
- čerpání až do hladiny 4 mm !
- čerpadlo s tepelnou pojistkou
- čistá a mírně zkalená voda
- hmotnost čerpadla: 3,9 kg

- k čerpadlu je dodávána vyjímatelná zpětná klapka

0 Kč

včetně DPH 0 %Pro zjištění aktuální ceny a dostupnosti nás kontaktujte.neznámá dostupnost

Popis

Ponorné čerpadlo Drainer 400 - 7- účel a použití: 

Ponorné čerpadlo Drainer 400 - 7je určeno pro čerpání čisté a mírně zkalené vody bez obsahu abrazivních částic do max. teploty 35 °C.

Je vhodné pro použití v domácnostech, zahradnictví, zemědělství či pro sanitární účely. Například k napouštění a vypouštění bazénů, čerpání jímek, odvodňování sklepů, čerpání vody ze studní, nádrží, rybníků apod. Ponorné čerpadlo může být trvale ponořené. Ponorné čerpadlo Drainer 400 – 7 dokáže vyčerpat vodu až do úrovně 4 mm.

Není vhodné k trvalému provozu (například umělé potůčky, vodopády, vodotrysky), k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující abrazivní (schopné obrušovat - brusné) částice jako písek, štěrk atd.


Popis ponorného čerpadla Drainer 400 – 7 a jeho funkce:

Čerpadlo Drainer 400 – 7 má plášť a skříň z kvalitního nárazuvzdorného plastu. Nerezová hřídel motoru je utěsněna trojicí gufer. Motor je vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou, která chrání ponorné plastové čerpadlo proti přehřátí a přetížení. Ponorné čerpadlo je vybaveno zabudovaným hladinovým spínačem, který ovládá chod ponorného čerpadla v závislosti na hladině čerpané vody (popis v návodu k použití).


Integrovaný hladinový spínač:

Čerpadlo Drainer má zabudovaný hladinový (plovákový) spínač. Nemůže tedy dojít k jeho zachycení o stěnu jímky či jiné předměty a proto ho lze použít v jímkách malých rozměrů (20 x 20 cm nebo kruhová o průměru 23 cm). V případě potřeby lze hladinový spínač vyřadit z provozu (uzamknout) ručním šoupátkem na plovákové komoře. V tomto případě však musíme hlídat hladinu čerpané vody, aby neklesla pod cca 4 mm – nebezpečí chodu na sucho a poškození keramické ucpávky či dalších částí čerpadla.
Zapínací výška: cca 12 cm
Vypínací výška: cca 4 cm


Výhody ponorného čerpadla Drainer 400 - 7:

Mezi hlavní výhody tohoto ponorného čerpadla patří vysoké maximální dopravované množství kapaliny (až 6000 litrů za hodinu, což je většinou dostačující pro domácí, zahradní či zemědělské použití). Jednoduše a rychle vyčerpáte jímky, nádrže, rybníky, ale také ho využijete na napouštění a vypouštění bazénů a odvodňování sklepů.

 

Technické údaje DRAINER 400-7

 

jmenovité provozní napětí 230 V/AC
elektrický příkon 400 W
jmenovitý proud 2,6 A/AC
max. dopr. množství 7000 l/h
max. výtlak 7 m
max. ponor pod hladinou 8 m
max. teplota čerpané kapaliny 35 °C
přípojka na hadici G1" - G11/2"
max. rozměr částic v kapalině 3 mm
délka pohyblivého přívodu 10 m
třída el. ochrany 1
el. krytí X8 IP
hmotnost čerpadla 3,9 kg
 

Další kategorie

proč na kupovat u násfacebook