HV 500-5 PROFI - Vozík VARES pro kultivátory

HV 500-5 PROFI - Vozík VARES pro kultivátory

Technické osvědčení pro provoz na pozemních komunikacích

Technické osvědčení v kombinaci se sadou předepsaných odrazek opravňuje K JÍZDĚ PO POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH CELOU VAŠI SOUPRAVU = vozík + tažnou jednotku (Váš kultivátor). Vozík je vozidlo neevidované (nemá SPZ) nemusíte jej tedy nikde přihlašovat. Na vozík nebo celou soupravu můžete uzavřít povinné ručení. Výpis z technického osvědčení ("malý techničák") vozte při jízdě po veřejných komunikacích s sebou.

0 Kč

včetně DPH 0 %Pro zjištění aktuální ceny a dostupnosti nás kontaktujte.neznámá dostupnost

Popis

Technická data vozíku:

 

TYP  NOSNOST    VNITŘNÍ ROZMĚR  KORBY      CELKOVÁ ŠÍŘKA    PNEUMATIKY/ ULOŽENÍ
 HV 500-5  500 kg 1370 x 1040 x 300 mm  bržděný  1360 mm 165/70, R13 na ložiskách

 

Všechny verze vyrábíme a dodáváme lakované práškovou barvou (standardně RAL 3002). Vozíky jsou bržděné nožní a ruční brzdou, vybavené sedačkou a mají sklápěcí korbu s vyklápěcím a zároveň odnímatelným zadním čelem. Všechny vozíky  jsou schváleny Ministerstvem dopravy a spojů České republiky pro provoz na  veřejných komunikacích za podmínek, že jsou vybaveny sadou odrazek a technickým průkazem, který na základě uvedené výjimky vystavuje výrobce.

Vozíky jsou připojitelné za všechny běžné typy kultivátorů (VARI, UNI, MF70, MOUNTFIELD…).

 

Jak to, že si "můžeme dovolit" snížit ceny vozíků? Protože již více než 15 let sbíráme zkušenosti v oblasti výroby zahradní a zemědělské techniky podařilo se nám již maximálně zdokonalit a zefektivnit veškeré výrobní a technologické postupy. Stále se zvyšující poptávkou po výrobcích značky VARES z evropských i dalších trhů, vzrůstá celkový objem samotné výroby. Tyto skutečnosti spolu s udržením konkurenceschopnosti na zahraničních trzích nás vedou k nutné automatizaci výroby. Nejvýznamnějším činitelem, který nám tedy umožňuje nabídnout zajímavější ceny výrobků (vozíků), je zavádění nových CNC technologií na všechny výrobní úrovně. Právě v současné době jsme zprovoznili další z automatizovaných výrobních linek, které nám při zachování flexibility umožňují snižovat vstupní výrobní náklady a tím získáváme prostor pro zatraktivnění nákupních cen vozíků.

Další kategorie

proč na kupovat u násfacebook