LIMO BAR - kávovar Capsletto TIME White

LIMO BAR - kávovar Capsletto TIME White

.

0 Kč

včetně DPH 0 %Pro zjištění aktuální ceny a dostupnosti nás kontaktujte.neznámá dostupnost

Popis

LIMO BAR Capsletto TI:ME White


Prémiový kávovar Capsletto TI:ME se pyšní nejvyšším designovým oceněním reddot design Award 2016. Moderní design stylově zapadne do každé kuchyně, kanceláře či konferenční místnosti. Výkonné 19 barové italské čerpadlo, předehřátí do 25 vteřin a unikátní systém TIMER, to jsou hlavní přednosti tohoto kapslového kávovaru. Kávovar Capsletto TI:ME funguje dokonale ve spojení  s kapslemi Capsletto i Nespresso. Dopřejte si vynikající a rychle připravenou kávu.

 

 

Klíčové vlastnosti

  • tlak čerpadla 19 barů
  • systém TIMER
  • nahřátí vody do 25 vteřin
  • dvě polohy odnímatelné odkapávací misky
  • automatické vypnutí po 15 minutách
  • zásobník na 10 použitých kapslí
  • velikost nádržky na vodu 620 ml
  • kompatibilní s kapslemi Capsletto a Nespresso

 


Příprava kávy s kávovarem Capsletto TI:ME je velmi rychlá a jednoduchá.  Kávovar je předehřátý do 25 vteřin a patří mezi nejrychlejší přístroje na trhu.

Neomezujte se pouze na espresso nebo lungo a pracujte s unikátním systémem TIMER, kde nastavíte poměr vody vůči kávě dle své chuti. Tento inovativní systém je jedinečnou novinkou mezi kapslovými kávovary.

Ovládání je velmi jednoduché: vložíte kapsli vaší oblíbené kávy a na posuvném časovači (TIMER) nastavíte poměr vody ke kávě přesně podle vaší chuti. 

Kvalitní přípravu kávy zajišťuje výkonné 19 barové italské čerpadlo. Přístroj zajistí perforaci kapsle, extrakci kávy a odstranění kapsle do zásobníku.

Odkapávací miska má dvě polohy, nebo se dá úplně odejmout, což je skvělé ve chvíli, kdy chcete použít větší šálek či skleničku.

Dopřejte si lahodný šálek kávy s kávovarem TI:ME a kávou Capsletto, jenž skýtá ty nejlepší zrna Arabiky z Brazílie, Mexika a Kolumbie. Dokonale pražená a pečlivě vybíraná kávová zrna v sobě skrývají sílu, kterou očekáváte od pravé kávy.

 

Technická specifikace:
-  tlak čerpadla: 19 barů

- objem nádržky na vodu:  620 ml

- nahřátí kávovaru: 25 vteřin
- barva: bílá

- kompatibilita kapslí: Capsletto, Nespresso

- rozměry: 340x100x245 mm
- váha: 3100 g

- napětí: 220-240V

- příkon: 50Hz

- výkon: 1200W