Nástavba pro vozíky

CISTERNOVÁ NÁSTAVBA P 300 pro vozíky VARES řady 220

CISTERNOVÁ NÁSTAVBA P 300 pro vozíky VARES řady 220Praktický set pro přepravu a odčerpávání vody. Díky jedinečné konstrukci lze použít tuto nástavbu nejen na přepravu vody, ale díky odjimatelnému čtyřtaktnímu motoru s čerpadlem a třícestnými kulovými nerezovími kohouty ji lze využít i na zalévání a odčerpání vody ze zahradních jezírek či bazénů...

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

NÁSTAVBA pro vozíky VARES TRVMS a TDKS

NÁSTAVBA pro vozíky VARES TRVMS a TDKSNová dimenze pro Váš vozík. Znásobte objem svého vozíku pomocí stabilní a přesto lehké celokovové nástavby. Ideální pro převoz objemného materiálu například trávy, sena, listí apod. Nástavba je vyrobena z profilů "E" s výplní z lisovaného ocelového výpletu. Výška nástavby 300 mm.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

NÁSTAVBA pro vozíky VARES TR220 a HV220

NÁSTAVBA pro vozíky VARES TR220 a HV220Nová dimenze pro Váš vozík. Znásobte objem svého vozíku pomocí stabilní a přesto lehké celokovové nástavby. Ideální pro převoz objemného materiálu například trávy, sena, listí apod.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

NÁSTAVBA pro vozíky VARES TR 350-7 a HV 350-7

NÁSTAVBA pro vozíky VARES TR 350-7 a HV 350-7Nová dimenze pro Váš vozík. Znásobte objem svého vozíku pomocí stabilní a přesto lehké celokovové nástavby. Ideální pro převoz objemného materiálu například trávy, sena, listí apod. Nástavba je vyrobena z profilů "E" s výplní z lisovaného ocelového výpletu. Výška nástavby 300 mm.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

NÁSTAVBA pro vozíky VARES HV 500-

NÁSTAVBA pro vozíky VARES HV 500-Nová dimenze pro Váš vozík. Znásobte objem svého vozíku pomocí stabilní a přesto lehké celokovové nástavby. Ideální pro převoz objemného materiálu například trávy, sena, listí apod

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

NÁSTAVBA pro vozíky VARES IT 500

NÁSTAVBA pro vozíky VARES IT 500Nová dimenze pro Váš vozík. Znásobte objem svého vozíku pomocí stabilní a přesto lehké celokovové nástavby. Ideální pro převoz objemného materiálu například trávy, sena, listí apod.

0 Kč

včetně DPH 0 %neznámá dostupnostvíce

Další kategorie

proč na kupovat u násfacebook